Profile okienne i drzwiowe

Nowoczesny, energooszczędny system montażowy typu ciepły montaż to rozwiązanie cieszące się bardzo dużą popularnością. Jednym z jego elementów jest ciepły parapet, który można nabyć na tej podstronie. Jest to okienny profil zewnętrzno-wewnętrzny przeznaczony do stolarki PVC. Rozwiązanie tego typu pozwala na ograniczenie mostków termicznych przy zachowaniu wysokiej termoizolacyjności. Użytkownicy mogą liczyć ponadto także na poprawę bilansu energetycznego, a tym samym obniżenie kosztów eksploatacyjnych związanych z ogrzewaniem. Profile okienne tego typu minimalizują powstawanie pleśni i zawilgoceń. Na uwagę zasługuje również prosty, intuicyjny montaż i bardzo duża kompatybilność. W sprzedaży mamy wyroby od uznanych producentów w świetnych cenach. Dzięki ich wykorzystaniu niewielkim kosztem można wygenerować duże oszczędności.

Ciepły parapet Dev-Eco... Ciepły parapet Dev-Eco... 2
Available
Akcesoria do izolacji

Ciepły parapet Dev-Eco DV02XP/300, 120 cm

DEV-ECO
60,00 PLN
średnia ocen: 4,81   |   oddane głosy: 32
Ciepły parapet DEV-ECO DV02XP to podokienny profil zewnętrzno-wewnętrzny wykonany z XPS 300 do okien z PVC ograniczający mostki  termiczne. Długość 120 cm, dostępny w czterech wysokościach.
Ciepły parapet Dev-Eco... Ciepły parapet Dev-Eco... 2
Available
Akcesoria do izolacji

Ciepły parapet Dev-Eco DV02XP/700, 120 cm

DEV-ECO
90,00 PLN
średnia ocen: 4,82   |   oddane głosy: 33
Ciepły parapet DEV-ECO DV02XP/700 to podokienny profil zewnętrzno-wewnętrzny wykonany z XPS 700 do okien z PVC ograniczający mostki  termiczne. Długość 120 cm, dostępny w trzech wysokościach.
Zobrazení 1-2 z 2 položek
Product added to wishlist
Product added to compare.

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text